Zkušenosti uživatelů

 • Karel, 48 let, Brno
  Karel, 48 let, Brno:
  Tasectan byl první přípravek, který mi konečně zastavil déle trvající průjmy. Jsem spokojený a vím, že ho budu užívat znovu při další epizodě, a proto ho mám doma v lékárničce a beru si ho s sebou na cesty.
 • Helena, 46 let, Mohelnice
  Jarmila, 25 let, Prachatice:
  Tasectan pro děti se nám na průjem opravdu osvědčil a jsem ráda, že jsem dala na doporučení naší dětské doktorky. Syn 9 měsíců dostal nějakou střevní virózu. Již po prvním sáčku se průjmy zastavily. Super je, že prášek nemá žádnou chuť, takže jsem ho rozmíchala v trošce mateřského mléka a syn v pohodě vypil. Určitě pro děti na průjmy vřele doporučuji a v naší lékárničce nebude chybět.
 • Dita, 35 let, Chlumec nad Cidlinou
  Dita, 35 let, Chlumec nad Cidlinou:
  Jedním slovem, nezklamal. Jelikož dítě za poslední tři měsíce mělo hodněkrát antibiotika, průjem nás provázel tedy velmi často. Lze dat do jakéhokoli pití, které dítěti chutná. Nebo jen samostatně ve vodě. Díky neutrální chuti ho vypije bez problémů. Tasectan DUO Kids sáčky zapůsobily již po první dávce. Křeče v bříšku též ustoupily. Sáčky jsou dobře skladné, dají se tedy vézt i na dovolenou.
 • Hana, 32 let, Ústí nad Labem
  Hana, 32 let, Ústí nad Labem:
  Tasectan DUO Kids sáčky jsem dala svému malému synovi, který ještě neumí polykat prášky, takže prášková forma rozpustná ve vodě pro nás byla ideální volbou. Syn ani nepoznal, že je v nápoji něco přidáno. Účinky byly také velmi příznivé a průjem rychle skončil stejně jako křeče, které ho doprovázely. V případě potíží budeme určitě používat znovu.
 • Veronika, 26 let, Prostějov
  Veronika, 26 let, Prostějov:
  Dcera při změně stravy trpí na bolesti břicha a průjmy. Tasectan DUO byl pro ni milou novinkou. Nejen, že ho bez problémů přijmula, ale dokonce jí chutnal. Na průjem stačil opravdu jen 1 sáček. Spokojená jsem i s obsahem probiotik, které jsem musela dříve dávat zvlášť. Přípravek tedy můžu jen a jen doporučit!
 • Lucie, 37 let, Šumperk
  Lucie, 37 let, Šumperk:
  Tasectan zabral na průjem u mne i u mého dítěte. Problémy ustaly během 2-3 hodin. Sáčky pro děti se dobře rozpouští ve vodě, tablety pro dospělé se dobře užívají. Příjemná chuť. Určitě zase koupím, stačí vzít pár sáčků a tablety s sebou na dovolenou nebo na výlet.
 • Petr, 57 let, Havlíčkův Brod
  Petr, 57 let, Havlíčkův Brod:
  Rychle působí a dobře se užívá. Zabral hned po první dávce, což mě překvapilo, takže za sebe výrobek určitě doporučím dál. Mám ho doma v lékárničce a beru si ho s sebou na cesty.
 • Honza, 68 let, Karviná:
  Honza, 68 let, Karviná:
  Dlouhodobě užívám léky, které způsobují průjmy, a proto jsem hledal přípravky, které je možné užívat dlouhodobě a neovlivňují užívání jiných léků. To jsem nakonec díky doporučení mého praktického lékaře našel v přípravku Tasectan. Jsem za něj rád, vždycky mi pomohl.
 • Helena, 46 let, Mohelnice
  Helena, 46 let, Mohelnice:
  Trpím na časté záněty, a proto často užívám antibiotika. Ta mi bohužel způsobují průjmy. Hledala jsem řešení, jak se rychle průjmu zbavit a při tom být šetrná ke svým střevům. V lékárně mi paní lékárnice poradila Tasectan DUO. Vyléčil mi akutní průjem a díky přidaným probiotikům vím, že podporuji svoji střevní mikroflóru do budoucna. Jsem s ním spokojená.

Hlášení nežádoucích účinků a stížností na kvalitu zdravotnických prostředků:
czech.mdcomplaints@bauschhealth.com

Vážená paní, pane,

upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle §2a zákona č.40/1995 Sb., tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník).

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.